В уманських правоохоронців з’являться помічники

01 червня 2016, 22:00

photo1

Уманським правоохоронцям не вистачає екіпажів для патрулювання міста у нічний час. Тому громадські формування будуть допомагати поліції забезпечувати громадський порядок в місті.

Сьогодні Умані зареєстровано три громадських формування: «Самооборона», «Штурм», «Сокіл». До їхнього складу входить 128 осіб. Майже всі є власниками травматичної зброї.

За словами очільника Уманського відділу полції Віталія Шкаленка, недостатня кількість правоохоронців є наслідком різкого скорочення особового складу: з 327 осіб (до 2000 р.) до 140 осіб (2016 р.). Тому для забезпечення мобільності й оперативного реагування необхідно збільшити кількість патрульних екіпажів, до складу яких увійшли б по одному представнику поліції та по два представники громадських формувань.

Чергування добровольців відбуватиметься виключно на громадських  засадах.

Забезпечувати патрулі паливно-мастильним матеріалами та необхідним спорядженням будуть підприємці міста. Вони самостійно виступили із такою ініціативою.

Міський голова Умані Олександр Цебрій доручив своєму заступнику Любові Плотніковій спільно з Віталієм Школенком розробити заходи з охорони громадського порядку, вирахувати потребу у кількості залучених до патрулювання членів громадських формувань, здійснити їх ретельну перевірку.

-  Зараз ми маємо спрямувати усі наші зусилля на те, щоб такі спільні патрулювання вулиць розпочалися якомога швидше. Щоб кожен уманчанин відчув себе комфортно і затишно у безпечному місті, яким незабаром стане Умань. Адже на першому місті для влади є захист і безпека громадян, - зазначив Олександр Цебрій.

За інформацією виконкому Уманської міськради

Коментарі

Вгору