В Уманську колонію жінка хотіла пронести презервативи зі спиртом (фото)

15 квітня 2014, 09:59

10 квітня працівники Старобабанівської виправної колонії управління ДПтС України в Черкаській області (№92), здійснюючи догляд громадянки Л., яка заходила на тривале побачення до засудженого Л., було виявлено та вилучено таємно приховані від обшуку мобільний телефон із зарядним пристроєм до нього та два презерватива, наповнені прозорою рідиною із запахом спирту. Загальний об’єм рідини склав близько 400 мл.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області.

По даному факту складені відповідні матеріали та передані до суду для прийняття рішень.

А кількома днями раніше працівники цієї ж установи, під час видачі та огляду посилки, яка надійшла на ім’я засудженого Г. від громадянина Ш., в пакеті з тютюном виявили та вилучили речовину рослинного походження зеленого кольору.

Знахідка була передана на експертизу до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Черкаській області. Згідно з висновком надана для дослідження речовина виявилася канабісом. Маса вилученої наркотичної речовини 0,858 грама.

По даному факту СВ Уманського РВ УМВС України в Черкаській області розпочато кримінальне провадження.

Начальник управління ДПтС України в Черкаській області Анатолій Грищенко відзначає, що не зважаючи на поінформованість населення про відповідальність за спроби передати заборонені предмети та речовини до місць позбавлення волі, випадки скоєння таких правопорушень не припиняються.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору