В Уманській міській лікарні запрацював новий сучасний флюорограф

03 грудня 2017, 17:39

28 листопада в КП «Уманська міська лікарня» офіційно запрацював сучасний флюорограф, який було придбано за кошти міського бюджету.

При допомозі цього обладнання медичні працівники можуть проводити сучасну діагностику легеневих хвороб. Важливим є те, що для уманчан ця медична послуга є безкоштовною.

«Щоб надавати якісну медичну допомогу, потрібно три речі: сучасна апаратура, кваліфіковані працівники та комфортні умови праці. Зараз ми забезпечені всіма цими складовими. Люди дуже задоволені, адже мають змогу пройти якісне обстеження. Відзначу, що на такому апараті можуть робити знімки і пацієнти з обмеженими можливостями. Оскільки паралельно працює й наш випробуваний роками флюорограф, черги зараз майже відсутні. Щоденно обстежуємо близько сотні осіб», - наголошує лікар-рентгенолог Світлана Зайцева.

«Надзвичайно задоволений роботою флюорографа: все швидко, якісно. Відзначу, що нам вдалося зробити ремонт у кабінеті та створити необхідні умови для пацієнтів і медичних працівників. Попереду маємо велику кількість справ. Ми повинні зробити все, щоб навіть не стояло питання, де буде центр західного госпітального округу», - зазначив міський голова Олександр Цебрій.

Вгору