В Умані запустили оновлену повітродувну станцію каналізаційно-очисних споруд

24 лютого 2018, 21:39

В Умані зробили реконструкцію повітродувної станції каналізаційно-очисних споруд комунального підприємства «Уманьводоканал». Роботи технічного переоснащення розпочалися у 2016 році та були завершені наприкінці минулого року. На даний момент повітродувна станція вже працює, пише 04744.info.

Старе обладнання повітродувної станції було введене в експлуатацію ще в 1971 році. Потреба в реконструкції існувала вже давно. Обладнання було енергозатратним, а його обслуговування та ремонт потребували значних матеріальних витрат. Крім того, повітродувна станція не могла повною мірою забезпечити дотримання технологічних процесів.

Оновлена повітродувна станція покращить якість очищування стічних вод та не допустить потрапляння шкідливих речовин до річки Уманки. А це, у свою чергу, знизить рівень захворюваності уманчан та вбереже їх здоров’я. Крім того, нове обладнання дозволить зекономити електроенергію, а як результат — кошти міського бюджету.

«За попередніми підрахунками, нове обладнання споживає на 1000 кВт/год менше електроенергії на добу, що економить близько 50 тис. грн на місяць. Ці кошти будуть направлені на подальшу модернізацію підприємства», — зазначили у КП «Уманьводоканал».

Добився виділення фінансування на реалізацію проекту технічного переоснащення повітродувної станції каналізаційно-очисних споруд народний депутат України Антон Яценко. Уманська міська рада тільки розробила проектно-кошторисну документацію.

Поділитись

Коментарі

Вгору