В Умані за допомогою реклами боротимуться зі злочинністю

07 серпня 2017, 09:28

Останнім часом погіршилася криміногенна ситуація не лише в Умані, а й по всій території України. Підрозділи Національної поліції самотужки не в силах зміцнити правопорядок. Тому в нелегкій справі охорони прав і свобод містян до правоохоронців приєднуються небайдужі громадяни, інформує 04744.info з посиланням на Уманську зорю.

Представники громадських формувань «Уманського загону самооборони» і «Штурм»під час щоденних патрулювань вулицями міста виконують завдання з охорони громадського порядку, вживають заходи для запобігання адміністративних та кримінальних правопорушень.

«Так, з початку року за участю громадських формувань розкрито 9 злочинів і виявлено 22 адміністративних правопорушень», – повідомив представник Уманського відділу поліції В. Є.Петриченко.

Поряд з цим, з метою протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку в місті за рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради виготовлять та розмістять соціальну рекламу (постери) на рекламних конструкціях, на які з міського бюджету виділили 14 тис. грн.

Коментарі

Вгору