В Умані визначили кращих школярів-істориків

26 грудня 2017, 12:10

В рамках Всеукраїнського турніру з історії серед шкільної молоді 23 грудня   на базі історичного факультета УДПУ імені Павла Тичини відбувся відбірковий тур, за результами якого, сформувано шкільну команду міста Умані на Другий заключний Всеукраїнський турнір юних істориків, який пройде у 2018 році у Вінниці, пише "Вечірня Умань".

За звання «кращих з кращих» боролись 7 уманських шкіл. Перший тур вирішено було проводити, розділивши команди і журі на дві групи. Переможці груп, команди, які зайняли по балах у двох групах перші три місця, виходили у фінал і розігрували одне перше і два других місця. Інші команди отримували третє місце. Турнір проходив у формі дебатів, де кожен з учасників мав змогу спробувати себе у ролі як доповідача так і опонента  заданого турнірного питання.

До складу жюрі турніру увійшли знані фахівці історичних досліджень, серед яких  доктор історичних наук – Кривошея Ірина, кандидат політичних наук- Балановський Ярослав, кандидати історичних наук, доценти Голобородько Валентина, Гордієнко Галина, Гордієнко В’ячеслав, кандидат педагогічних наук – Возна Зоя, а також переможці Всеукраїнських турнірів з історії та філософії.

Перше місце і чемпіонство виборола ЗОШ І – ІІІ ст. № 11 ім. М.П. Бажана. Другє місце  зайняли ЗОШ І – ІІІ ст. № 3  і № 14.  Всім іншим командам було присуджене третє місце. Всі учні та їх вчителі-наставники були нагороджені почесними грамотами.

Закриваючи міський турнір, голова оргкомітету, заслужений працівник освіти України, Анатолій Карасевич привітав переможців, побажав їм більш значущих перемог на Всеукраїнському змаганні. А учителям-наставникам, крім гарних слів за професійну підготовку своїх вихованців, були висловлені пропозиції на майбутні предметні зустрічі на історичному факультеті для обміну досвідом у дослідженні суперечливих проблем в історичній теорії і практиці сьогодення та методиці викладання історичних дисциплін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору