В Умані вимикатимуть світло чотири рази на день

17 грудня 2014, 19:01

elektr

Графіки аварійного відключення «розбили» на дві групи споживачів. Для одних відключення починаються о 8.00  ранку, для інших  - о 10 .00. Вимкнення буде 4 рази на день. Проте можливий варіант відключення лише один раз. Все залежить від того, який «сигнал» прийде із центрального диспетчерського пункту України. Такі відключення можуть зіграти злий жарт з Уманською підстанцією. Через «старість» вона може вийти з ладу, інформує "Вечірня Умань".

Електропостачання відключають в Умані та Уманському районі після сигналу із «Черкасиобленерго». Після чого протягом 10 хвилин Уманські енергомережі повинні вимкнути світло.

- Не вимикаємо ми від енергопостачання лише лінії до яких підключені об’єкти, які забезпечують життєдіяльність міста: лікувальні заклади, центральні котельні, теплові котельні, найбільші об’єкти водопостачання, органи влади та правопорядку, - розповідає директор Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» Петро Добровольський. – Крім цього  в Уманському районі ми не вимикаємо у Ладижинці школу-інтернат, де електроопалення,  та хлібзавод, який випікає хліб та забезпечує ним районну лікарню; у Бабанці — школу-інтернат, де дітям потрібно готувати їсти; в Старих Бабанах - тюрму. А також Уманську жіночу колонію.

Об’єкти, які задіяні у випуску продукції в АТО та військові частини теж не вимикають від електропостачання.

- Коли ми не відключаємо, наприклад,  райлікарню, то відповідно є світло і в будинках, які підключені до цієї ж лінії електропостачання. А це школа № 10 та район Пушкіна. Тому в людей може скластися враження, що одним ми уманчанам вимикаємо світло, а іншим ні. Проте насправді це не так, - продовжує Петро Добровольський. – Ми не можемо вимикати лише один об’єкт. Тому «горить» вся лінія.

Графік відключень розбили на дві групи споживачів. Електропостачання вимикатимуть для:

1 групи – з 8.00 до 10.00, з 12.00 до 14.00, з 16.00 до 18.00, з 20.00 до 22.00

2 групи – з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 16.00, з 18.00 до 20.00, з 22.00 до 00.00

- Проте можливий варіант, коли вимикатимуть світло лише один раз на день. Це в тому випадку, коли потрібно буде зняти менше навантаження з електромереж, – говорить Петро Добровольський.

Подібні відключення можуть зіграти з Уманською підстанцією злий жарт. Через «старість» вона може вийти з ладу. А місто залишитися без електропостачання.

- Обладнання не можна так жорстоко експлуатувати. Воно не призначене для того, щоб можна було відключати такі навантаження. Це потягне за собою негативні наслідки. Тим більше наші підстанції були побудовані ще в 70-80 роках. Їм щонайменше по 30 років. Там вимикачі в дуже поганому вже стані. Вони не розраховані на дуже часту роботу, – ділиться  з нами керівник Уманських енергомереж.

Нагадаємо, вчора для уманчан оприлюднили графік погодинного відключення світла.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору