В Умані відбудеться перший плогінг

03 серпня 2018, 13:04

Гарна фізична форма і чисте довкілля. Виявляється це можна поєднати. Новий тренд, який популярний у світі вже дістався Умані. 3 липня в місті відбудеться перший плогінг, інформує "Умань Інфо".

Організатор - уманська матуся Інна Коваль, яка збирає охочих врятувати місто від сміття, займаючись спортом.

- Плогінг - це філософія нового виду спорту під назвою плогінг, що в перекладі означає "підбирати сміття під час пробіжки". Започаткував його житель Швеції Ерік Альхстром рік тому. Причина - глобальне засмічення довкілля у світі, - розповідає вона.

До декрету уманчанка викладала в КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка». Під час декретної відпустки – свій вільний час вирішила провести з користю для себе і міста.

- Ідея долучитися до цього руху виникла не спонтанно. Все почалося з декретної відпустки - в мене з’явилась велика кількість вільного часу. І коли ти чекаєш на дитину - починаєш замислюватися над тим, в якому світі вона буде жити. Спочатку, проблеми які я бачила у місті( не посипані взимку тротуари, не прибране вчасно відповідними службами сміття, нескошена трава обабіч доріг) я описувала у постах на «Фейсбук». Але цього замало. Тому, коли в інтернеті побачила відео про плогінг в Швеції, вирішила - треба започаткувати такий рух і в нашому місті. Я запитала в знайомих, чи є бажаючі підтримати ідею «спорт-чисте місто», і люди почали відгукуватися! Чому я це роблю? Все просто: як і кожна мама просто хочу кращих умов для життя свого синочка і всіх дітей нашого міста, - зазначила Інна Коваль

Захід розпочнеться о 18:00 біля військового комісаріату по вул. Грушевського 12.

З собою треба взяти пакет, рукавички і гарний настрій.

Вгору