В Умані вдруге судитимуть злісного неплатника аліментів

15 березня 2017, 08:01

Уманська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, який, попри наявне рішення суду щодо стягнення з нього аліментів, з 2013 року до повноліття дитини не виконував його. Про це пише «Нова Доба» із посиланням на інформацію, надану Уманською прокуратурою.

Аліменти призначили у розмірі ¼ частини усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30% від прожиткового мінімуму доходів громадян встановленого законом для дітей відповідного віку щомісячно.

З червня 2016 року по січень 2017-го чоловік, будучи працездатним і знаючи про необхідність сплачувати аліменти на утримання своєї дитини, до Уманського міського центру зайнятості з приводу працевлаштування та отримання стабільної заробітної плати і можливості сплачувати аліменти не звертався, трудові доходи від виконавчої служби приховував, що призвело до виникнення заборгованості понад 5000 грн.

Крім того, у минулому році, цей чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин.

Дії чоловіка кваліфіковані за ч.2 ст. 164 КК України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею.

Довідка: за вказаний злочин санкція статті передбачає покарання у вигляді громадських робіт на строк від 120 до 240 годин або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 3 років.

Вгору