В Умані вандали викорчували тільки висаджені дерева

05 квітня 2017, 12:19

Жителі Зарембової греблі взялись за благоустрій свого району. Вздовж озера було висаджено 80 двохметрових туй і 40 ліщин. Та не минуло і дня, як в ніч з 3 на 4 квітня, невідомі викорчували 9 туй, пише "Вечірня Умань".

- Міська влада при всьому бажанні не може охопити все місто, тому  місцеві жителі взялися самостійно облагороджувати свій район. Туї та горіхи безкоштовно надали підприємці Ярослав Москаленко та Микола Мельник, і люди взялись за роботу, розчистили набережну висадили дерева, навели порядок. Але вночі прийшли вандали, які  викочували дерева, - розповідає  Володимир Панчук, голова депутатської комісії по комунальному майну.

Як повідомив Володимир, на даний час вони написали заяву до уманської поліції. Правоохоронці склали протокол, і по камерах спостереження шукають порушників.

- Усіх небайдужих, хто бачив як викорчовували туї, або знає їх  місце розміщення, прошу повідомити про це поліцію за телефоном 102. Людині яка надасть достовірну інформацію, обіцяємо винагороду, - зазначає Володимир Панчук.

Прикмети туй: дерева висотою 2-2.5 метри, на кожній із них 2 мітки жовтою фарбою.

Поділитись

Коментарі

Вгору