В Умані стартували безкоштовні курси жестової мови

08 листопада 2019, 09:02

В Умані всіх охочих запрошують безкоштовно вивчати жестову мову. Головною метою та завданням курсів є подолання бар’єру, що відділяє слабочуючих та нечуючих людей від зовнішнього світу. Також завдяки знайомству з мовою жестів учасники курсу зможуть розширити свій кругозір, - інформує "Вечірня Умань".

Автором проєкту є уманчанка Дарія Рябоконь. Перші пробні заняття жестової мови проводилися у червні. Тоді усі охочі вивчали дактильну абетку ― допоміжну систему української жестової мови, в якій кожному жесту однієї руки відповідає літера української мови.

Тепер жестовій мові уманчан навчатиме голова Уманської територіальної організації товариства глухих Віра Левченко. Спочатку учасники курсу повторятимуть дактильну абетку, а тоді перейдуть до вивчення слів. Лексика буде розподілена на кілька тем ― сім’я, явища природи, освіта, банки та інші.

У проєкту є своя група у соцмережі Facebook, яка називається «Відчути душею»: простір рівних можливостей». Організатори планують публікувати там домашні завдання, цікаві ролики та анонси наступних занять.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору