В Умані скасували дію містобудівних умов та обмежень на скандальну забудову

24 листопада 2016, 17:24

bud

Державна архітектурно-будівельна інспекція України скасувала дію містобудівних умов та обмежень на скандально відому забудову земельної ділянки по вул. Старицького, 1 у м. Умань.

На вимогу громадського об`єднання «Стоп корупції!» Держархбудінспекція провела позапланову перевірку містобудівної діяльності Відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради.

Посадовими особами Держархбудінспекції були виявлені порушення при наданні містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на об’єкт «Будівництво зерноприймального пункту по вулиці Старицького, 1 у м. Умань». На підставі виявлених порушень було винесено письмове рішення про скасування дії містобудівних умов та обмежень на забудову даної земельної ділянки.

Як повідомлялося раніше, Держархбудінспекція провела позапланову перевірку щодо декларації про початок будівельних робіт на вказаній проблемній забудові. За результатами цієї перевірки реєстрацію декларації було скасовано.

Нагадаємо, 20 квітня 2016 р. в м. Умані на вул. Старицького, 1 на легковий автомобіль впав будівельний кран, внаслідок чого постраждали кілька осіб, в тому числі діти. Дане будівництво на той час було самочинним, оскільки Держархбудінспекція та її територіальні підрозділи не надавали забудовнику жодних дозвільних документів.

За інформацією прес-служби ДАБІ України

Коментарі

Вгору