В Умані рахують потерпілих протестувальників

16 березня 2014, 11:03

Відбулося засідання робочої групи для визначення постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей.

Про це йдеться на сайті Уманської міської ради.

13 березня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови, секретаря Уманської міської ради Вячеслава Коваля відбулось засідання робочої групи для визначення постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей, під час якого ознайомлено присутніх з основними положеннями Закону України "Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей" від 21.02.2014р. № 745-VII, розпорядженням секретаря міської ради від 12.03.2013 р. № 18-р щодо створення вищевказаної міської робочої групи та її складом, куди ввійшли представники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету та Уманського відділення ГО "Майдан". Також учасниками засідання проінформовано щодо проведеної роботи з надання допомоги даній категорії населення.

На завершення Вячеслав Миколайович закликав до співпраці представників органів місцевого самоврядування і громадських об’єднань із складання списків постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та членів їх сімей, дав відповідні доручення щодо надання допомоги та вказав на персональній відповідальності за їх виконання.

Вгору