В Умані протестували медики

26 вересня 2019, 21:32

25 вересня працівники медичної сфери міста Умань перекривали рух транспорту. Таким чином вони висловлювали своє обурення щодо невиплати їх заробітної плати: люди понад 2 місяці не отримують грошей, - повідомляє "Громадське.Умань".

У міській раді таку ситуацію пояснюють тим, що заробітну плату медпрацівникам покриває державна субвенція, але виділених коштів вистачило лише на половину потреби. Місцевий бюджет покрити недостачу у сумі 15,5 млн грн не може, бо нічим.

Міський голова Олександр Цебрій запевнив, що 27-го вересня з метою виділення необхідної суми для виплати коштів відбудеться позачергова сесія Уманської міської ради, де буде розглядатися Проект рішення “Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік”. Це дозволить розрахуватися з людьми вже на початку жовтня.

Як ідеться в сюжеті телекомпанії “Умань”, для погашення боргів по зарплаті медикам міська рада візьме короткострокову позику. Нині на рахунках міста є лише 168 тисяч гривень, тоді як сплатити потрібно понад 15 мільйонів. Це означає, що заплановані надходження до місцевого бюджету будуть витрачені на погашення позики. Такий дефіцит коштів в майбутньому негативно позначиться на всіх галузях державної сфери міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору