В Умані пройде масштабний фестиваль вуличної музики

14 травня 2018, 16:41

19 травня з 10:00 до 22:00 в Умані вкотре проходитиме масштабний фестиваль «День вуличної музики». Цього року кращі музичні колективи міста виступатимуть одразу на п’яти локаціях, інформує 04744.info.

Особливістю фестивалю є те, що музиканти демонструють свою майстерність безпосередньо на вулицях. У програмі цьогорічного фестивалю є музика на будь-який смак.

«Просто приходь на одну з п’яти локацій на вулицях міста і безкоштовно насолоджуся музикою, яку ти любиш!», ― зазначили організатори «Дня вуличної музики».

У дендропарку «Софіївка» у павільйоні «Флора» гратиме «Джаз Біг Бенд», а на «Площі зібрань» ― духовий оркестр Уманського музичного училища.

«Якщо ж тобі подобається важка музика, то вирушай на ROCK-локацію у парк ім. І. Д. Черняховського. Гурти Chieftain, Red Lines та Towards Mayhem не дадуть тобі засумувати!», ― запевняють організатори фестивалю.

Для любителів надихаючої та експериментальної музики працюватиме локація біля магазину «Шалений світ моди». Там гратимуть гурти G-Art та Our Athlantic.

Ще одна локація буде знаходитись на Набережній біля фонтанів «Перлина Кохання». Там виступатимуть гурти Northshine, «Атмосфера» та Bagiroff Band.

Також на Набережній можна буде побачити номери студій танцю Gut Dance Family, «Баттерфляй» та виступи вихованців Школи мистецтв.

 

Вгору