Поліцейські Умані провели профілактичну роботу серед підлітків у місцях їхнього скупчення, щоб нагадати про негативний вплив деяких молодіжних субкультур. Під час заходу правоохоронці виявили на одязі однієї з дівчат символіку російської так званої ПВК "Редан".
Інспектори сектору ювенальної превенції Уманського районного управління поліції Віталій Прилуцький та Ліна Паламарчук спілкувалися з неповнолітніми та нагадували про відповідальність за вчинки, які можуть призводити до тяжких наслідків.
Під час бесіди в одній компанії правоохоронці виявили дівчину, у якої на одязі була символіка нової штучної субкультури. Поліцейські роз’яснили неповнолітній, що це російська інформаційно-психологічна операція. Мета якої - дестабілізувати внутрішню ситуацію в Україні.
Правоохоронці нагадують батькам, що в зону ризику деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує уваги та підтримки рідних. А також, чиє дозвілля в Інтернеті не контролюється. Деякі батьки навіть можуть не підозрювати, що її дитина належить до певної субкультури та може мати девіантну поведінку.
Поради, що робити, якщо дитина приєдналась до подібної субкультури:
Спокійно, відкрито і прямо спілкуйтеся з дитиною. Надайте їй можливість говорити, коли вона буде до цього готова. Не підганяйте її.
Якщо дитина розповідає куди вона ходить та як проводить свій час. Проявіть якомога повнішу обізнаність в обговорюваній темі; виявляйте терпіння, наполегливість, доброзичливість для уникнення емоційного дискомфорту, недовіри чи агресії з боку підлітка.
Опановуйте Інтернет-технології, майте власний акаунт і станьте другом своїй дитині в соціальних мережах.
Щотижня аналізуйте вміст сторінок дитини, уважно читайте її публікації, вивчайте групи, до яких вона приєдналася.
«Познайомтеся» з її віртуальними друзями, звертайте увагу на фото й відео, що викликають інтерес дитини, зокрема ті, що збережені, поширені або вподобані.
Покажіть дитині, що вона вам небайдужа, що ви піклуєтеся про неї та запропонуйте спільно провести час.
Зосередьтеся на тому, щоб показати дитині її переваги, знайдіть у неї сильні сторони, допоможіть їй побачити себе унікальною особистістю.
Після встановлення контакту та виявлення підлітком довіри до вас, слід пояснити згубність і безперспективність деструктивної поведінки, підкріплюючи це фактами, які добре відомі підліткові; допомогти підлітку зрозуміти ступінь ризику від деструктивної поведінки та невідворотної відповідальності за скоєне (зокрема у випадку вчинення булінгу або іншого правопорушення).
Нагадаємо, 3 березня на вулицях Черкас працювали як піші патрулі, так і автомобільні екіпажі. Правоохоронці розповідали дорослим та дітям про новий молодіжний рух, що стрімко поширюється серед молоді й застерігали від участі в ньому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прибуток – армії росії: чим на Черкащині займається ПВК “Редан” і в чому небезпека
За інформацією пресслужби поліції Черкаської області
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram
Кумедно,що ця сама поліція не розібравшись, чи насправді «редан» це інфо-психологічна атака росіянів , чи ж все таки це просто одяг з анімешним лого, котрий дякуючи соцмережам і москальським новинам (звідки наші смі і взяли загальний сюжет про цю тему) розфорсився до таких масштабів, роблять висновки про субкультуру. Якщо так думати, тоді чому спортивний одяг з символікою адідасу /стонайленду не заборонять? Як так? Спортики, андеграунд і офніки (забівні) це ж теж субкультура,котра зародилася в рашці. А якщо хтось захоче нашого тризуба з гербу зробити на одягу, і ця людина попаде в якусь неприємну ситуацію,як з “реданами” у котрих павуки? То що,у нас заборонять носити одяг з тризубцем, бо це буде відноситись до субкультури “трєзубскіє”? Яка демократія і свобода,якщо тепер вдягатися як ти хочеш не можна,бо тебе ще віднесуть до сєкти
Давно розібралися, що воно таке і для чого, як тільки воно з’явилося. Тільки деяким потрібно ще пояснювати що це таке і що не треба захоплюватися всякими ідеями з країни-агресора, з яким Україна воює вже більше 9 років і більше року з них повномасшабно на території України.
Ти хочеш когось переконати, що цей рух почався і походить не з росії… Але факт в тому, що почалося це в росії, а до того ні в Україні, ні в росії, ні в Японії – батьківщині аніме, котре використали в росії, ніде в світі цього руху не було, і в Україні не було ніякої епідемії того аніме, і тим більше тої символіки.
Аніме можливо хороше, можливо погане, але якого біса у нас все тягнуть з росії в Україну??!
Реп, рок – теж не російські музичні жанри, але в росії раптом взяли їх собі в назвали “русскій реп”, “русскій рок” і в Україні почали копіювати і вступати в ці жанри “російської музики” (переважно “русскій реп”, “русскій рок” захопилися недавно, переважно любителі і стендапери на вулицях виконували, співаючи пісні російською російських виконавців) … А після повномасштабного вторгення рф вони тільки “українізували ся” трохи, але це просто пафос і лицемірство.
Ага
Редан це прикол з японських мультиків
Як показує досвід, ваші приколи завжди закінчуються бідами і горем.
Інформація в статті продублювалась.
То ж додалиб як впізнати цей ПВК Редан! Як інші впізнати! Чи вам аби бали заробити.