В Умані готуються зустріти 30 тисяч паломників

08 вересня 2016, 17:43

0001-4e8924a4-57d11167-17ae-a15f6176

Більше 30 тисяч хасидів з 20 країн світу планують приїхати в Умань на Рош-га-Шана, повідомляє Телеграф.

Сьогодні в рамках підготовки та святкування іудейського нового року Рош-га-Шана місто Умань з офіційним візитом відвідала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні на чолі з Послом Еліавом Білоцерківським. Члени делегації провели зустріч з керівництвом міста та області, в ході якої ознайомилися зі станом підготовки до прийому паломників і обговорили заходи безпеки під час святкування Рош-га-Шана. Головним питання закритої наради було питання безпеки, адже в Україні проводиться АТО.

Як повідомив Посол Держави Ізраїль Еліав Білоцерківський, за попередніми даними, на Рош-га-Шана очікуються більш як 30 тис. паломників з 20 країн світу. З них найбільше, до 80-ти відсотків, - ізраїльтяни і громадяни США. Посол висловив надію, що святкування іудейського Нового року пройде на належному рівні, а правоохоронні органи забезпечать громадський порядок. Також він акцентував увагу на тому, що паломники зобов'язані дотримуватись чинного законодавства України і ні в якому разі його не порушувати.

"Візити офіційних представників держави Ізраїль завжди носять конструктивний характер. Перш за все увагу приділили питанням безпеки і питань комфортного проживання самих уманчан в період проведення Рош-га-Шана. Городяни порушують багато питань, що стосуються перебування паломників на окремих територіях міста. Ми готові гідно забезпечити правопорядок разом з громадськими організаціями. Незважаючи на те, що є конфліктні ситуації, ми контролюємо, проводимо профілактичну роботу, стежимо за цими процесами ", - зазначив міський голова Умані Олександр Цебрій.

В цей же день ізраїльська делегація відвідала об'єкти, пов'язані з паломництвом.

Нагадаємо, традиційно відзначають Рош-га-Шана в Умані - на місці поховання духовного батька руху брацлавських хасидів цадика Нахмана. Паломники будуть перебувати в Умані протягом 27 вересня - 7 жовтня, а саме свято Рош а-Шана в цьому році припадає на 3 - 4 жовтня. Щорічні культові заходи з нагоди святкування днів Рош-га-Шана проходити на могилі цадика Нахмана й у приміщенні місцевої синагоги.

Поділитись

Коментарі

Вгору