В Умані екологи затримали місцевих мешканців, які незаконно рубали дерева

22 липня 2017, 15:05

 

Фото: Олександр Позняков/Фейсбук

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Черкаської області під час проведення природоохоронного рейду по охороні та збереженню об’єктів рослинного світу виявлено два факти проведення самовільної рубки. Обидва випадки трапились в Уманському районі.

Про це повідомляє  заступник начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Олександр Позняков.

20 липня 2017 року інспекторами в адміністративних межах с. Колодисте Уманського району, за повідомленням сільського голови, затриманий порушник природоохоронного законодавства, який в полезахисній лісосмузі проводив незаконну заготівлю дров. На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції, працівники якої допомогли встановити особу та зафіксувати обставини вчинення правопорушення.

- Враховуючи, що громадянин добросовісно визнав свою провину, на нього був складений адміністративний протокол та винесена постанова згідно з якою накладений штраф в розмірі 170 грн. Також, нарахована шкода за незаконну вирубку лісонасаджень в розмірі 2506 грн. 55 коп., які порушник зобов’язався сплатити до бюджету держави. Заходи кримінально-правового впливу, в зв’язку із щирим розкаянням, до даної особи не застосовувались, - зауважує Олександр Позняков.

Фото: Олександр Позняков/Фейсбук

21 липня 2017 року виявлено факт пошкодження дерева до ступеня не припинення росту одним із жителів міста Умань. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Черкаській області складено протокол про адміністративне правопорушення, винесена постанова відповідно до якої на порушника накладено штраф в розмірі 204 грн. та нарахована шкода за пошкоджені дерева в розмірі 2050 грн. Порушник визнав свою провину та зобов’язався сплатити кошти за нанесену шкоду державі.

Коментарі

Вгору