Черкащанки підтримали акцію проти насильства, започатковану в Африці

22 липня 2017, 14:22

Фото: Олексій Бадера

Жінки Черкас зібрались у Долині троянд, аби провести акцію на знак протесту проти насильства в сім’ї. Ініціатором проведення акції виступила черкащанка Юліана Короченцева, яка нещодавно стала переможницею конкурсу «Місіс Україна Відкритий Світ 2017», а також здобула титул Місіс Глядацьких симпатій у проекті «Mrs World Open Ukraine 2017», пише "Прочерк".

Незабаром вона планує гідно представити Україну на міжнародному конкурсі «Місіс Всесвіт-2017» у Південно-Африканській Республіці.

- 30 серпня у Південно-Африканській республіці відбудеться марш протесту проти домашнього насильства над жінками та дітьми. Я їду представляти Україну на міжнародному конкурсі «Місіс Всесвіт 2017». Це не стільки конкурс краси, а скільки міжнародний жіночий форум. Сьогодні ми зібрались для того, аби підтримати акцію, започатковану в Південно-Африканській республіці. Ми хочемо, щоб українки знали теж, що ми можемо допомогти, що ми протягнемо руки помочі, - сказала пані Юліана.

За її словами, Україна стала однією з перших країн, яка масштабно підтримала цю акцію. Особливості заходу в тому, що жінки мають одягти чорне вбрання та взятися за золотисту стрічку, що, за словами учасниць акції, символізує єдність жінок.

Підтримав акцію відомий фотограф Олексій Бадер. Всі фото будуть викладатись в соціальних мережах з хештегом #onevoice.

 

Коментарі

Вгору