В Умані для двох кандидатів на пост мера передвиборчі перегони почалися з попередження

15 жовтня 2015, 18:14

4dc4f2caa8cd8d82b286d2c791867a322332ce4b

У завжди полічтично активній Умані подали пакети документів до участі у виборах 17 місцевих партійних осередків. Як повідомили у територіальній виборчій комісії, двом осередкам відмовили у реєстрації на підставі закону про місцеві вибори, пише Черкаський край.

Найбільше кандидатів у депутати – по 37 осіб – від трьох найвідоміших в Україні політсил.

Висока конкуренція у боротьбі за посаду міського голови Умані. Було зареєстровано дев’ять кандидатів. З них шість – від місцевих політичних осередків і три – самовисування. Серед кандидатів на пост мера Умані – дві жінки. Невдовзі після реєстрації один з учасників зняв свою кандидатуру.

Для двох кандидатів на посаду мера – Віталія Пилипенка та Ірини Плетньової – передвиборчі перегони почалися з попередження територіальної виборчої комісії. Агітацію за прихильність електорату ці кандидати почали задовго до визначених строків. Плакати з портретом І.Плетньової як «майбутнього мера» з’явились в Умані ще два місяці тому, а штаб В.Пилипенка передчасно поставив у місті намети і роздавав листівки-агітки та газети. Виборча комісія проаналізувала факти, розцинивши як пряме порушення закону про місцеві вибори і оголосила кандидатам попередження.

Коментарі

Вгору