В Україні стартував антивоєнний автопробіг

14 березня 2014, 19:33

Днями у всіх регіонах України представники різних громадських організацій, бізнесу та звичайні мешканці не на словах, а на ділі висловлюють підтримку українським військовим, які у важких умовах окупації російськими військовими на території АР Крим продовжують гідно виконувати свій конституційний обов’язок із захисту територіальної цілісності держави.

Про це повідомляє Регіональний медіа-центр Міноборони України.

Яскравим прикладом тому є автопробіг, організований патріотами з Одеси. З гаслами «За мир!», «Проти війни!», «За єдину соборну Україну!», тримаючи в руках державні символи України, група мешканців Південної Пальміри попрямувала маршрутом «Одеса — Миколаїв — Херсон — Перекоп».

— Ми їдемо з Маніфестом мира й дружби. На шляху прямування з квітами в руках нас зустрічають чуйні, небайдужі до долі рідної країни та захисників Вітчизни люди, які передають на потреби військових гроші, продукти, теплі речі та інше необхідне майно, — розповів телефоном один з організаторів автопробігу, головний редактор телеканалу «Медіа-Інформ» підполковник запасу ЗС України Сергій Братчук.

Він також наголосив, що головна мета цього заходу полягає у підтриманні бойового духу вірних синів України, які зі зброєю в руках сьогодні в дійсності знаходяться на передовій та з честю виконують покладені на них завдання.

— Саме їм ми передамо продукти, речі, гроші, що були зібрані одеситами, миколаївцями та жителями Херсонщини. Ми хочемо ще раз довести, що армія і народ — єдині! Що наша Україна неділима, суверенна! Що Україна — це наша рідна земля! І лише разом, в єдиному патріотичному пориві ми можемо відстояти її незалежність та не дозволити господарювати на ній агресору! — підкреслив Сергій Братчук.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору