Мультивекторне звернення: черкаські депутати і попросили, і засудили, і заохотили, а Матвієнко тепер у Черкаси – зась

14 березня 2014, 19:10

Депутати Черкаської міської ради на позачерговому засіданні сесії впродовж трьох годин не могли ухвалити рішення з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні. Зрештою, вирішили, що все ж готові захищати незалежність та суверенітет країни і прийняли рішення. Щоправда, у ньому обранці народу звернулися до кого тільки змогли, хіба що у Бога благословення забули попросити. 

Першим пунктом рішення міська рада звернулася до в.о. Президента України Олександра Турчинова з вимогою відійти від квотних засад призначення керівників та негайно призначити голову Черкаської обласної державної адміністрації, який повинен здійснювати керівництво і координацію дій усіх органів, установ і організацій в умовах військових дій та надзвичайних ситуацій.

Також міська рада вирішила дати доручення виконкому вивчити питання щодо доручення КП «Черкасиінвестбуд» розпочати роботи по розробці проекту забудови території полігону, забезпечення усіма комунікаціями, з метою можливості будівництва житла для біженців, переселенців, мігрантів з територій АР Крим або інших східних та південних областей України, які знаходяться в зоні агресії російських військ.

Задля уникнення мародерств, вчинення безладів таінших протиправних дій під прикриттям Майдану, Автомайдану, Самооборони, Правого сектору, депутати вирішили утворити Штаб громадських формувань при виконкомі Черкаської міської ради з метою упорядкування та координації їх дій, обліку членів цих організацій, забезпечення їх знаками ідентифікації та посвідченнями.

Не обійшлося і без звернення міської ради до правоохоронних органів міста із клопотанням про збільшення кількості патрулів на вулицях.

Також депутати не злим тихим словом у своєму рішенні згадали й тих осіб, які підтримали введення російських військ на територію України. Зокрема, вони вирішили звернутися до МЗС та СБУ з вимогою визнати Голову Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Матвієнко Валентину Іванівну персоною нон-грата в м.Черкаси, як таку, що  відповідальна за прийняття рішення про введення російських військ на територію України. А також до операторів та організаторів концертів та розважальних заходів з вимогою відмінити та в подальшому не організовувати комерційні, розважальні заходи російських діячів культури і мистецтв, які публічно підтримали агресію Росії на територію України.

Російських же діячів культури та мистецтв, які виступили з підтримкою незалежності та суверенітету України та засудили посягання Російської федерації на територіальну цілісність України депутати Черкаської міської ради вирішили підтримати.

 

Коментарі

Вгору