Мультивекторне звернення: черкаські депутати і попросили, і засудили, і заохотили, а Матвієнко тепер у Черкаси – зась

14 березня 2014, 19:10

Депутати Черкаської міської ради на позачерговому засіданні сесії впродовж трьох годин не могли ухвалити рішення з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні. Зрештою, вирішили, що все ж готові захищати незалежність та суверенітет країни і прийняли рішення. Щоправда, у ньому обранці народу звернулися до кого тільки змогли, хіба що у Бога благословення забули попросити. 

Першим пунктом рішення міська рада звернулася до в.о. Президента України Олександра Турчинова з вимогою відійти від квотних засад призначення керівників та негайно призначити голову Черкаської обласної державної адміністрації, який повинен здійснювати керівництво і координацію дій усіх органів, установ і організацій в умовах військових дій та надзвичайних ситуацій.

Також міська рада вирішила дати доручення виконкому вивчити питання щодо доручення КП «Черкасиінвестбуд» розпочати роботи по розробці проекту забудови території полігону, забезпечення усіма комунікаціями, з метою можливості будівництва житла для біженців, переселенців, мігрантів з територій АР Крим або інших східних та південних областей України, які знаходяться в зоні агресії російських військ.

Задля уникнення мародерств, вчинення безладів таінших протиправних дій під прикриттям Майдану, Автомайдану, Самооборони, Правого сектору, депутати вирішили утворити Штаб громадських формувань при виконкомі Черкаської міської ради з метою упорядкування та координації їх дій, обліку членів цих організацій, забезпечення їх знаками ідентифікації та посвідченнями.

Не обійшлося і без звернення міської ради до правоохоронних органів міста із клопотанням про збільшення кількості патрулів на вулицях.

Також депутати не злим тихим словом у своєму рішенні згадали й тих осіб, які підтримали введення російських військ на територію України. Зокрема, вони вирішили звернутися до МЗС та СБУ з вимогою визнати Голову Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Матвієнко Валентину Іванівну персоною нон-грата в м.Черкаси, як таку, що  відповідальна за прийняття рішення про введення російських військ на територію України. А також до операторів та організаторів концертів та розважальних заходів з вимогою відмінити та в подальшому не організовувати комерційні, розважальні заходи російських діячів культури і мистецтв, які публічно підтримали агресію Росії на територію України.

Російських же діячів культури та мистецтв, які виступили з підтримкою незалежності та суверенітету України та засудили посягання Російської федерації на територіальну цілісність України депутати Черкаської міської ради вирішили підтримати.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору