В Україні – “день тиші”

25 жовтня 2014, 10:35

85_main

В Україні - "день тиші" перед позачерговими парламентськими виборами, інформує Українська правда.

Час, відведений для ведення передвиборної агітації, завершився опівночі п'ятниці, в ніч на суботу агітаційні матеріали мають бути прибрані у всіх населених пунктах країни.

Результати соцопитувань також заборонено оприлюднювати з 24.00 п'ятниці.

На позачергових виборах зможуть бути обрані максимум 438 депутатів з 450: вибори проводяться за змішаною системою, в Криму та Севастополі розташовані 12 мажоритарних округів, а згідно статусу тимчасово окупованих територій, там вибори проводитися не будуть.

Громадяни України, які проживають в Криму і Севастополі, зможуть проголосувати за кандидатів за партійними списками на материковій частині країни за спрощеною процедурою. За такою ж процедурою можуть проголосувати жителі Донецької та Луганської областей.

Всього в Україні налічується без урахування Криму і Севастополя 33,57 млн виборців, у тому числі 3,3 млн в Донецькій і 1,77 в Луганській областях, за кордоном - 496 тис осіб.

В Україні без урахування Криму і Севастополя створено 213 округів, за кордоном будуть діяти 112 виборчих дільниць: у Росії (6), Німеччини (5), США, Польщі та Італії - по 4.

Вибори можуть відбутися в 13-ти округах в Донецькій області та 5-ти - у Луганській. Вибори проводитимуться на територіях, підконтрольних українській владі.

Поділитись

Коментарі

Вгору