В Україні запрацював Кабінет водія для бізнесу

15 травня 2024, 18:16

В Україні запрацював Кабінет водія для бізнесу. Цей інноваційний онлайн-інструмент дозволить підприємцям оптимізувати свій робочий процес та зекономити час. Водночас у сервісних центрів МВС знизиться навантаження.

У Головному сервісному центрі МВС пояснили, що через Кабінет водія для бізнесу можна буде призначити належного користувача. Належний користувач - це фізична особа, яка фактично користується транспортним засобом, що їй не належить.

Станом на перший квартал 2024 року у власності юридичних осіб перебуває близько 1 млн 100 тис транспортних засобів.

“За 2023 рік юридичними особами здійснено більше 10 тисяч операцій із призначення належного користувача, фізично здійснюючи візит до сервісних центрів МВС. Це відносно невелика кількість операцій, і зокрема ми повʼязуємо такий низький показник із незручним чинним механізмом отримання послуги. Цифровізація має змінити ситуацію на краще”, - повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Доступ до сервісу забезпечується через авторизацію під електронною печаткою підприємства, а з алгоритмом призначення належного користувача можете ознайомитись в прикріплених файлах.

Функції Кабінету водія для бізнесу:

  • Перегляд автопарку компанії: система відображає марку, номер автомобіля, страховий поліс та належного користувача.
  • Призначення належного користувача: система дозволяє призначати відповідальних осіб для кожного транспортного засобу.
  • Призначення відповідальної особи за ведення кабінету юридичної особи (1 користувач).
  • Отримання інформації про статус замовлених послуг.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм

За інформацією пресслужби МВС України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору