В Україні хочуть заборонити розрахунки готівкою

28 червня 2023, 20:30

Введення повної заборони на готівкові платежі – таку можливість розглядає Україна. Це зробить її першою країною, яка повністю скасувала готівку. У разі її введення всі транзакції будуть здійснюватися тільки за допомогою банківських карт або P2P-переказів. Це зробить Україну першою країною, яка повністю відмовилася від готівки. Імовірно, цей крок може усунути 95% корупції.

Про це розповів заступник глави адміністрації президента України Ростислав Шурма. Він оголосив про свої плани на конференції з відновлення України в Лондоні, пише Україна молода.

“Ми обговорюємо. Я не можу сказати вам упевнено, що ми це зробимо. Ми це обговорюємо”, – сказав він.

Пропозиція зіткнулася з опозицією з боку тих, хто стверджує, що вона порушить права людини. Однак прихильники вважають, що це може стати потужним інструментом у боротьбі з корупцією в Україні.

“Ми знаємо, що по цій темі йдуть обговореннями різними стейкхолдерами. Говорять про порушення прав людини. Ми вважаємо, що це буде дуже ефективним інструментом ліквідації 95 – 99% усіх випадків корупції в країні, якщо не буде ніякої готівки”, – зазначив чиновник.

Шурма сподівається, що команда президента підтримає цю ідею і дасть їй добро. Очікується, що найближчими місяцями буде презентовано дорожню карту, яка визначатиме, буде введено заборону чи ні.

Якщо заборону буде введено, Україна стане першою країною з повністю безготівковою економікою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Який маразм, адже корупції це не поборить. Це лише дозволить чинушам повністью залазти в кишеню простим людям. Це й буде анонсоване Подоляком цифрове гетто.
Догіднилися…

Анатолій І. :

Це звичайне обкрадання Банк є ,гроші є,банк лопну грошей немає так ворували .Все що робиться проти народу це все проти держави і цих врідитилів потрібно виявляти,

Вгору