В ОТГ на Черкащині стартувала акція «Випускник – 2020»

26 жовтня 2019, 23:00

Фахівцями Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості,  в межах акції, проведено профорієнтаційний урок для старшокласників Матусівського навчально-виховного комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2». Захід проведено з метою сприяння розширенню знань школярів про світ професій, інформування про різноманітність професій і основні правила вибору фаху. 

Упродовж профорієнтаційного уроку начальниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Демченко  презентувала  учням послуги служби зайнятості, проінформувала про стан ринку праці в районі, звернула увагу на те, що при виборі майбутньої професії, потрібно враховувати затребуваність серед роботодавців. Ознайомила дітей з формулою правильного вибору професії «Хочу-можу-треба». Також відбулося обговорення нового проекту  державної служби зайнятості онлайн платформи з профорієнтації «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». 

«Сервіс дає можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації, дистанційно у онлайн  форматі всім зареєстрованим користувачам, яким виповнилось 14 років. Проходження всіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально  наближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування», - зазначила Наталя Демченко.

Водночас учням презентували «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Пропозиція завантажити даний програмний продукт на власні смартфони викликала у школярів неабиякий інтерес.

Наприкінці зустрічі діти та вчителі подякували за цікавий захід, а ті, хто виявив бажання пройти онлайн-тестування, отримали персональні коди.

За інформацією Шполянської районної філії ОЦЗ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору