В освітньому середовищі ще двох громад з’являться спеціалісти з безпеки

28 липня 2023, 13:33

На Черкащині масштабується проект «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі».  Відтепер він запрацює ще у двох громадах – Ладижинській та Шевченківській. Меморандум про реалізацію проекту підписали 27 липня.

Як розповів заступник очільника області Олександр Шамрай, ця ініціатива стартувала на Черкащині у 2022 році.

– Пілотною стала Білозірська тергромада, – нагадав він. – Згодом проект реалізували на території Бобрицької та Мліївської. Тепер він функціонуватиме ще у двох громадах Уманщини та Звенигородщини.

Серед ключових напрямів діяльності – забезпечення належного рівня безпеки в освітньому середовищі, запобігання, раннє виявлення, припинення й усунення негативних явищ та їхніх шкідливих наслідків щодо безпеки учнів. Окрема увага приділяється формуванню в учнів навичок, як діяти під час різних загроз  та убезпечуватися.  За це відповідатиме  спеціаліст із безпеки, який закріплений за закладом освіти.

Додамо, що цей проект ініційовано Міністерством внутрішніх справ України, за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Національної поліції України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору