В одному з мікрорайонів Черкас висадили новий сквер (фото)

21 квітня 2019, 18:02

Понад 70 декоративних дерев (серед яких - дуб червоний та звичайний,  клени, черемха, липа тощо), а також - близько сотні кущів різноманітних листяних порід та численні квіти вчора висадили у мікрорайоні "Митниця" представники міської влади спільно з мешканцями та депутатами Черкаської міської ради. Таким чином поблизу будинків по  вул. Героїв Дніпра,81, 73 та 69, де недавно був смітник, закладено новий сквер.
Міський голова Анатолій Бондаренко, який взяв безпосередню участь у висадці саджанців, сподівається, що незабаром це місце перетвориться у комфортну  квітучу територію для відпочинку та  сімейного дозвілля. За його словами, приємно, що люди розуміють і підхоплюють таку ініціативу з очищення нашого міста від бруду та сміття.
Приміром, у рамках двомісячника з благоустрою, започаткованого міською владою,  у різних мікрорайонах Черкас тривають такі прибирання. Нинішня субота теж не стала винятком. Так, на Митниці небайдужі містяни прибирають територію набережної та Долину троянд.
– На жаль, дехто з наших громадян своєю байдужістю, безвідповідальністю до долі рідного міста з легкістю перетворюють  улюблені місця для відпочинку, зелені зони, власні подвір’я, де живуть та щоденно ходять до школи їх діти, на смітники. Так, за останній тиждень нашими комунальними службами у Черкасах було ліквідовано близько сотні таких стихійних звалищ. Міська влада робить і надалі робитиме все, аби Черкаси ставати кращими, комфортнішими, та безпечними. Але лише спільно з жителями  ми можемо підтримувати чистоту і порядок у нашому місті. Всі ми маємо усвідомити, що ніхто, крім нас самих, не наведе лад у нашому домі, дворі, мікрорайоні і місті загалом. Тому запрошую усіх черкасців долучитись до створення  нашого спільного майбутнього, яким би пишались наші діти і з задоволенням жили наші сім’ї. Бо майбутнє Черкас починається вже сьогодні, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Заступник міського голови Ігор Волошин, який теж долучився до створення нового скверу, зауважив, що лиш кілька днів тому тут був смітник. Оскільки мешканці з довколишніх будинків зносили на цю територію весь великогабаритний непотріб. Зокрема, відходи будівельного сміття, старі меблі  та використані  предмети побуту, гілля тощо. І  хоча комунальні служби регулярно прибирали це стихійне звалище, проте  «стараннями» наших людей, щоденно на цьому місці з’являвся все новий непотріб.
– Мушу відзначити, що з приходом весни, відповідна динаміка тільки посилилась. За останні три дні працівники  комунальних служб  вивезли звідси три трактори великогабаритного сміття і скільки ж – будівельних відходів. Натомість - привезли родючий грунт, розрівняли територію, аби була змога закласти новий сквер, висадивши дерева та рослини. Маю надію, що  у мешканців не підніметься рука  захаращити знову цю територію,  облаштовану міською владою саме для них і їх дітей, – зауважив Ігор Володимирович.

 

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

 

Поділитись

Коментарі

Вгору