В одному з черкаських сіл дітей тепер возитимуть до школи (відео)

01 березня 2019, 19:53

В одному з черкаських сіл дітей тепер возитимуть до школи (відео)

У селі Будо-Орловецька, що на Городищині, відновили перевезення дітей до навчальних закладів. Витрати взяла на себе Мліївська громада, до якої входить село. Про це журналістам Суспільного повідомив голова ОТГ Василь Микитенко, йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

- Автобус туди їздить і водій хороший. Мені подобається, він обережно їздить, - каже мама дошкільника Іллі Олена Жукова.

Ілля почав відвідувати школу в шість років.  Дошкільного закладу в Буді-Орловецькій немає. Найближчий у райцентрі за 15 кілометрів. Рейсовий автобус туди не ходить.

Мліївський дитсадок відвідують восьмеро дітей з Будо-Орловецької. Сюди їх почали возити торік у листопаді. Тим же автобусом нині підвозять і мліївських учнів до школи №2.

- Кожного дня о сьомій годині він виїжджає на Буду й приблизно о 7:30 забирає там діток. У школи вони приїжджають о 8:05-8:10 ранку, - зазначила директорка Мліївського загальноосвітнього закладу середньої освіти №2.

Торік у вересні та жовтні діти з Буди-Орловецької у сусіднє Городище на навчання ходили пішки.

Детальніше - у сюжеті.

Городищанин сказав:

Молодець голова, і дітей возить і дітей лікарню в Старосіллі зремонтував, я був у лікаря в Городищі, так він сидить в одному кабінеті з іншим, мені слухали серце а жінці виписували рецепт, це сором якийсь(жінка ж незнайома)

Вгору