В ОДА запевняють, що черкаський театр буде з дахом уже в березні

31 січня 2017, 17:30

1485843244-722

Черкаський театр буде з дахом у березні 2017 року. Про це повідомляють у департаменті капітального будівництва та ЖКГ Черкаської ОДА, пише Zmi.ck.ua.

Нагадаємо, полагодити покрівлю чиновники обіцяли до кінця 2016 року. Нині ж в ОДА иправдовуються – підвели закордонні партнери із постачанням матеріалів.

“Ми все проплатили вчасно. Проблеми виникли у складності самої конструкції. Довго виготовлялися ферми, перекриття, також це пов’язано із використанням ферми іноземного виробництваПо мірі надходження коштів – їх проплачували польській стороні. Якби все було зав’язано на наших поставщиках – все одна справа. Інша справа –трохи підвели партнери”, - каже заступник начальника управління капітального будівництва Черкаської ОДА Олександр Печиборщ,

Ремонтні роботи тривають вже другий рік поспіль. Однак повністю проекту реконструкції театру ще немає. На нього із нетерпінням чекають актори та керівництво, адже переконані – вони теж мають висловити свої побажання стосовно цього.

Актор театру Олександр Гуменний має свою версію того, чому ремонтники не встигли перекрити дах:

“Забудовник каже про те, що досить пізно надходили кошти. Він навіть наголошує на тому, що повторилася минулорічна ситуація, коли кошти надійшли вкінці грудня. А оскільки до того були вже замовлені матеріали у Польщі – це гроші одразу перекинули туди. І ми з нетерпінням чекаємо на продовження ремонтних робіт, а також хотілося б поглянути на готовий проект театру. Хочеться вірити, що все буде зроблено вчасно, але ж ви самі бачите, як все виходить”.

А поки актори проводять репетиції у вцілілих приміщеннях театру, гастролюють містами, виступають в різних будинках культури. Виконувач обов’язків директора театру Володимир Осипов розповідає – всі поїздки пов’язані з додатковими фінансовими витратами за оренду приміщення, транспорту. Саме тому театр минулого року заробив трохи менше коштів, ніж зазвичай.

“Театр минулий рік закінчив із непоганими результатами, заробивши 1 млн 250 тисяч гривень. Коли театр мав свій стаціонарний майданчик, ми заробляли понад 1,5 млн гривень. Цього року ми зіграли менше вистав, ніж зазвичай. В середньому ми граємо 230-240 вистав за рік, у 2016 вийшло 166 вистав”.

Кілька місяців тому розпорядник коштів заявляв про 16 мільйонів гривень, яких мало вистачити, аби перекрити дах. Сьогодні ж кажуть вже про те, що необхідно понад 20 мільйонів. Залатати дах розпорядник коштів обіцяє до березня 2017, однак ця дата не остаточна. Загалом на ремонт всієї будівлі необхідно, кажуть у департаменті, понад 142 мільйони гривень.

Вгору