В ОДА повідомили, як бійцям отримати путівку на відпочинок та лікування

30 січня 2016, 17:31

ато

Майже дві сотні бійців, з яких 190 учасників бойових дій та 8 інвалідів війни, потребують санаторно-курортного лікування у 2016 році. Про це повідомив Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало.

– Для одержання путівки військові повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, – пояснив Руслан Олександрович. – Для взяття на облік АТОвець чи його законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Директор Департаменту також повідомив про оздоровлення бійців у 2015 році. Так, до санаторно-курортних закладів України за кошти державного бюджету було направлено 114 учасників АТО. Крім того, 28 учасників АТО оздоровилися за рахунок співфінансування обласного та місцевих бюджетів у місцевому санаторії «Мошногір’я».

Водночас, Департаментом у кінці грудня минулого року повернуто до Державної служби з питань ветеранів війни та учасників АТО 24 путівки, від яких відмовилися учасники АТО – у зв’язку з місцем розташування санаторію («Дніпровський», Дніпропетровської області) та часом перебування – в новорічні свята.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору