В ОДА обговорили призначення керівника Черкаського рибоохоронного патруля

09 лютого 2017, 10:30

Ось вже три місяці, як обов’язки керівника Черкаського рибоохоронного патруля виконує Олег Синиця. Попереду – погодження його кандидатури в Держрибагентстві України. Про можливість призначення Олега Синиці говорили в ОДА під час зустрічі керівництва області з представниками громадських організацій рибінспекції, водокористувачів. Останні ініціювали зустріч, переконані в тому, що дії нещодавно призначеного керівника суперечать закону.

У ході зустрічі заступник голови – керівник апарату обласної адміністрації Сергій Овчаренко повідомив про результати проведеної за запитом перевірки посадовця.

– Жодного кримінального провадження щодо Олега Синиці на сьогодні немає, – заявив Сергій Миколайович. – Цю інформацію може підтвердити як головний прокурор області, так і керівник Нацполіції.

Водночас перший заступник голови ОДА Віталій Коваль нагадав присутнім, що пан Синиця, відповідно до встановлених Кабінетом Міністрів України норм, пройшов три етапи відкритого конкурсного відбору на посаду керівника регіонального представництва Держрибагенції за участю громадськості. Під час конкурсу Олег Миколайович відповів на запитання конкурсної комісії, розв’язав ситуативні задачі. Це підтвердив і заступник Голови Держрибагенції України Андрій Кравченко під час свого нещодавнього візиту. Більше того, рішення по конкурсній комісії щодо призначення Олега Синиці не відмінене в судовій інстанції.

– Зауважу, обласна адміністрація діє виключно в межах законодавчих норм та своєї компетенції, – наголосив Віталій Коваль, – і не може впливати на процес проведення конкурсного відбору інших структур. Відмовити ж у погодженні кандидатури має змогу лише за наявності реальних тому причин, зафіксованих документально. На сьогодні в обласної адміністрації підстав для цього немає.

Перший заступник, звернувшись до присутніх, також зазначив: якщо вони не задоволені роботою нинішнього керівника, то мають право у законному порядку звернутись до Держрибагенції України, а також правоохоронних органів з метою встановлення правової оцінки його діям.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору