В облраді знову штовханина – депутати намагаються вирватися із зали (фото)

05 квітня 2017, 13:17

Фото "Про все".

Упродовж години депутатів Черкаської обласної ради не випускали із сесійної зали, вимагаючи повернутися до голосування за звернення до керівництва держави щодо блокади Донбасу.

Керівники фракцій тим часом пробували знайти компромісний вихід із ситуації. Представники фракцій по черзі виходили до трибуни, висловлюючи думку про підтримку звернення, яке ще минулого тижня напрацьовували керівники фракцій. Виступили всі керівники фракцій, окрім БПП. Для прийняття рішення необхідно 43 голоси.

Варто додати, що частині депутатів таки вдалося покинути сесійну залу.

- Ми говоримо про спільний проект рішення, який складається із 6 пунктів. Його погоджували всі керівники фракцій, - зазначив керівник фракції "Свобода"  Юрій Ботнар.

Натомість голова фракції БПП Костянтин Омаргалієв запропонував перенести голосування за звернення на наступне засідання.

- Пропоную сьогодні в кабінеті голови облради допрацювати цей документ і прийняти його на наступній сесії, - зазначив він. - Якби не було тиску громадських організацій, ми б давно прийняли б це рішення. Ми не вийдемо з кабінету, поки не допрацюємо документ остаточно.

Таку пропозицію підтримав і голова облради Олександр Вельбівець. Але сьогоднішні події в сесійній залі назвав ультиматум і спробою тиску.

Водночас частина депутатів обурилися, що це обговорення можна було б провести не в кабінеті, а в сесійній залі.

Коли депутати таки вирішили покинути залу, на виході знову  утворилася штовханина.

Наразі депутати силою намагаються покинути сесійну залу. Стабілізувати ситуацію пробує викликана до облради поліція.

Фото "Про все".

Фото "Про все".

Фото "Про все".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору