В області напрацьовують механізм впливу на нелегальних перевізників

15 січня 2017, 19:16

13750Аби вивести з ринку пасажирських перевезень нелегальних перевізників, які здійснюють регулярні рейси без відповідних дозвільних документів, на Черкащині взялися за розробку відповідної дорожньої карти. Працюватимуть над нею усі профільні служби. Про це йшлося на нараді під головуванням заступника голови Черкаської ОДА Костянтина Омаргалієва, повідомляє "Діловий регіон".

Торік фахівці управління Укртрансбезпеки області перевірили понад 11 тисяч транспортних засобів. Лише за жовтень-грудень складено 9 адмінпротоколів та 149 актів щодо нелегальних перевізників. Найбільше незаконних перевезень здійснюється до Києва з Корсуня та Городища. Втім, як зауважують в управлінні, часто в профільних службах не вистачає повноважень для проведення необхідних перевірок. Такі недопрацювання потребують вирішення на законодавчому рівні.

– Зараз у нас немає дієвого інструменту для боротьби з нелегалами, – зауважив Костянтин Омаргалієв. – Якщо ми й надалі будемо бездіяти у цьому напрямку, то нелегальні перевезення стануть постійним негативним явищем для Черкащини. Тож маємо спільно напрацювати дієву дорожню карту та випрацювати механізм роботи усіх профільних служб. Зауважу, залучатимемо до роботи як представників Укртрансбезпеки у Черкаській області та профільного управління ОДА, так і Нацполіції, фіскальної служби та ін.

Поділитись

Коментарі

Вгору