В обласному онкодиспансері відкрилася власна стерилізаційна

15 листопада 2022, 07:25

Нещодавно на базі Черкаського обласного онкологічного диспансеру відкрилася власна стерилізаційна, що спроектована, реконструйована та технічно оснащена найсучаснішим обладнанням, що відповідає Державним санітарним нормам та правилам.

Черкаська лікарня - одна з двох лікувальних закладів в Україні, що мають прохідні стерилізатори вбудованого типу (двосторонні стерилізатори).

Ці великі парові стерилізатори мають низку переваг у порівнянні з однодверними стерилізаторами: рекордно малий час обробки, ідеальна сушка, інтегроване програмне забезпечення для ведення документації та затвердження, відповідність європейському стандарту і оригінальний спосіб завантаження.

Стерилізаційна розділена на дві зони: в «чистій зоні» відбувається завантаження матеріалу на стерилізацію, а вивантаження і контроль стерильного матеріалу відбувається в «стерильній зоні».

Потужність обладнання дає змогу повністю забезпечити потреби в якісному стерильному матеріалі всі структурні підрозділи підприємства та великий операційний блок.

За інформацією Черкаського обласного онкологічного диспансеру

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору