В.о. голови Черкаської облдержадміністрації привітав жінок зі святом

08 березня 2014, 11:01

 

Незважаючи на достатньо складний і суперечливий період у житті України, нам, чоловікам, хотілося б додати ноток радості у життя кожної жінки нашого краю та привітати всіх вас зі святом жіночності!

Ми пам’ятаємо про те, що у час, коли перші весняні подихи додають буденності яскравих барв, а в людських серцях з’являється безмежна надія та натхнення, в усьому світі відзначають свято ніжності, краси і чарівності – Міжнародний жіночий день. Свято, якому вже більше ста років, нині втратило притаманне йому соціально-політичне забарвлення й переросло із дня боротьби за права жінок у свято любові та поваги до прекрасної половини людства.

Із жінкою пов’язане усе найцінніше на Землі – вона надихає чоловіків на подвиги, є берегинею роду, уособлює в собі ніжність та доброту. Разом із тим, випромінює впевненість, виявляє рішучість та наполегливість.

Дорогі й милі жінки! Для нас, чоловіків, цей день є ще одним приводом для того, аби нагадати, наскільки важливою є ваша роль у нашому житті. Ми щиро вдячні вам за вашу любов, терпіння й розуміння, які змушують нас бути сильними.

Від усієї душі бажаємо, аби ваше життя завжди було сповнене щасливими подіями і незабутніми враженнями. Щоб при всій вашій незалежності поруч із вами завжди було мужнє чоловіче плече, на яке можна покластися за будь-яких обставин.

Зі святом! Сонячного настрою вам, а також запалу й енергії для втілення всіх мрій.

З повагою

в.о. голови Черкаської обласної державної адміністрації Анатолій Івашкевич

 

Вгору