В Міненерго заявили, що обговорюють підвищення тарифів на електроенергію

10 травня 2024, 10:09

В Україні знову можуть зрости тарифи на електроенергію. Такий варіант обговорюється, оскільки потрібні ресурси для наступного опалювального сезону. Наразі тариф для побутових споживачів становить 2,68 грн/кВт.

Про це заявила в ефірі телемарафону заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук, пише РБК-Україна.

- Ми обговорюємо, в тому числі підвищення тарифів. Ми аналізуємо всі доступні нам фінансові ресурси, у тому числі допомогу від наших партнерів, яка надається, яка задекларована ними й що буде надана найближчим часом. Аналізуємо можливості наших енергетичних підприємств, у тому числі обговорюємо можливість підвищення тарифу, - сказала Гринчук.

Вона зазначила,  що рішення про здорожчання тарифів на світло ще не прийняте. Але  може бути, що уряд «підвищить тариф, щоб мати ресурси для підготовки до наступного опалювального сезону».

- На жаль, з тими пошкодженнями, які є, прогнозується значний дефіцит протягом наступного опалювального сезону. Тоді можуть бути відключення і побутових споживачів. Ми намагаємося шукати і впроваджувати рішення, які пом'якшать ці наслідки взимку, - додала Гринчук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору