В магазині на базі Черкас вилучено 150 літрів алкогольного фальсифікату

25 квітня 2018, 10:01

Порушення порядку продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів продовжують виявляти перевірки фіскальної служби області.

Так, нещодавно  в магазині на базі обласного центру виявлено продаж на розлив алкоголю невідомого походження у не передбаченій для цього тарі (див. фото).  Фальсифікат у кількості 150 літрів вилучено з обігу. Штраф за вказане порушення становить від 70 тисяч гривень.

Загалом з початку року внаслідок перевірок продавців алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у тому числі проведених і за повідомленнями небайдужих громадян, заходами управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів і податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області вилучено з незаконного обігу 260 дал спирту, 228 дал лікеро-горілчаних виробів та 1267 пачок фальсифікованих тютюнових виробів невідомого походження.

Накладено штрафів на суму 600 тисяч гривень.

Характерні порушення: безліцензійна торгівля підакцизними товарами, реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв чи тютюнових виробів та продаж алкогольних напоїв неповнолітнім.

У ДФС нагадують черкащанам про необхідність відповідального ставлення до придбання алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Якщо ви бачите у продажу фальсифікат – надішліть повідомлення з короткою інформацією про порушення та фото із зазначенням закладу торгівлі на адресу головного управління ДФС у Черкаській області ck.zmi@sfs.gov.ua або на сторінку головного управління у Facebook https://www.facebook.com/sfs.cherkasy/

Нагадуємо підприємцям про відповідальність за виготовлення, поширення, придбання з метою збуту, зберігання, транспортування з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів: goo.gl/jnW51b

Попереджаючи про відповідальність, закликаємо суб'єктів господарювання не порушувати закон та дотримуватись встановленого порядку продажу підакцизів.

За повідомленням ГУ ДФС в Черкаській області.

Вгору