В Каневі побудують ангари для гелікоптерів

06 листопада 2020, 10:00

В Каневі для вертольотів Airbus Helicopters H145, які Україна отримала по угоді зі Францією, побудують ангари.

Про це повідомляє Military Aviation.

Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив тендер на закупівлю 2 комплектів ангару для зберігання авіаційної техніки очікуваною вартістю 10 788 730,00 грн.

Строк надання послуги – до 24 грудня 2020 року.

Технічна документація тендеру передбачає, що авіаційний ангар повинен бути обладнано системами: електроживлення, опалення, освітлення, вентиляції, та пожежного сповіщення. Авіаційний ангар повинний передбачати можливість відносно швидкого демонтажу.

Монтаж конструкції, та налаштування взаємодії комплектуючих, що входять до складу ангару виконується Постачальником та включається в суму тендерної пропозиції (та ціну договору).

Зазначимо, що вертолітний майданчик «Канів» був обраний як база для нових H145 Національної поліції України.

Вказаний майданчик будувався до Євро-2012. 17 липня 2012 року його було передано на баланс Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (Украерорух). З 1 березня 2013 року вертодром почав свою операційну діяльність.

Вертолітний майданчик – це комплекс загальною площею 8,5 гектарів, розташований за 8 км на південний схід від міста Канева та в межах 1 км від села Пекарі Черкаської області.

Вертодром має злітно-посадковий майданчик, автостоянку, руліжні доріжки, 10 гелікоптерних стоянок, термінал із пропускною спроможністю обслуговування до 50 пасажирів на годину, конференц-залу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору