В черкаському музеї презентують фотовиставку про захисників Авдіївки

11 березня 2018, 18:22

13 березня о 16 годині напередодні Дня українського добровольця у Черкаському художньому музеї відбудеться відкриття фотовиставки «PROMKA», пише "Дзвін".

«PROMKA» – це фотопроект про події у Промзоні міста Авдіївки Донецької області та її захисників. Це серія чорно-білих фотографій та полароїдних знімків про українських героїв, котрі щодня в нелюдських умовах, під постійними обстрілами виконують свій обов’язок з оборони української державності. Ці роботи були зняті Олесем Кромплясом протягом жовтня-листопада 2016 року.

Про автора: Олесь Кромпляс – активіст, доброволець, журналіст та воєнний кореспондент. Учасник революції гідності, де був не тільки активістом, але і фотографом. Його роботи були відібрані в добірку 50-ти кращих фото з Майдану. Весною 2014 року перебував в полоні російських сил в Криму. З початком війни на Донбасі вступив до лав добровольчого батальйону «Азов», брав участь в звільненні та подальшій обороні Маріуполя, Іловайській операції. З підписанням мінських угод остаточно змінив зброю на фотоапарат. Восени 2014 року разом з 79 бригадою провів одну ротацію та відзняв репортаж в Новому терміналі Донецького Аеропорту. Автор статей та фоторепортажів з Маріуполя, Іловайська, ДАПу, Дебальцеве, Широкіно та Промзони Авдіївки.

Поділитись

Коментарі

Вгору