В Черкаській ОДА п’ять керівників уже написали заяви на звільнення

09 квітня 2014, 15:21

П’ять керівників департаментів та один керівник управління написали заяви на звільнення. Крім того голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко звільнив двох заступників - першого заступника Анатолія Івашкевича та заступника з питань ЖКГ і будівництва Михайла Коваленка. Відповідне розпорядження очільник області підписав учора, 8 квітня.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– Сподіваюсь, колеги з розумінням поставляться до вимог суспільства, яку озвучили перед ними представники народної ради, - розповідає Юрій Ткаченко. – Я переконаний, що серед звільнених є професіонали своєї справи. Якщо вони відповідатимуть вимогам люстраційного комітету, у них є всі шанси працювати у новій владній команді.

Голова ОДА запевнив, що звільнення не вплинуть на роботу адміністрації, адже чимало структурних підрозділів вже тривалий час працюють під керівництвом заступників. До того ж, вже розпочався процес призначення нових керівників, погоджених народною ради. Так, Наталія Володимирівна Старікова офіційно стала першим заступником голови ОДА. З дня на день будуть призначення по іншим двом замам.

Нагадаємо, 21 березня 2014 року президією Черкаської обласної народної ради було ухвалене рішення, один з пунктів якого вимагав звільнити всіх керівників структурних підрозділів ОДА із займаних посад як осіб, які дискредитували себе роботою на злочинний режим Януковича-Тулуба.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору