“Час вже цьому брухту попрацювати на нашу перемогу”: в Черкасах просять демонтувати радянську зірку

15 листопада 2022, 09:42

У Черкасах зареєстрували петицію з проханням демонтувати радянський знак у формі зірки, що розташований у сквері імені Сержанта Смірнова, що в мікрорайоні Митниця.

Сам знак пропонують здати на брухт, а отримані кошти віддати на потреби воїнів черкаської ТрО.

- Саме до таких символів і прориваються московські війська, бо це мітка їхніх територій. Це символ їхньої "славної" імперської історії, яку вони зараз намагаються відновити, почавши війну проти нас. Як цей символ імперського поневолення стоїть тут, попри всю ту декомунізацію, що вже відбулася, для мене загадка. Може, комусь душу гріє? Час вже цьому брухту попрацювати на нашу перемогу. Впевнений, що в Черкасах цьому символу російської історії не місце, - зазначає автор петиції.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Це – гвардійська зірка. У неї характерні “адідасівські” три смужки. Дивує той факт, що пам’ятний знак, встановлений в честь визволення міста від тих ще- німецьких загарбників, фактично “дожив” у непростій атмосфері сьогодення до 79 річниці звільнення Черкас. Може він “допомогти” ЗСУ ще чимось окрім прищеплення поваги до тих, хто воював за рідну землю? Ну то й добре. Колись і церковні куполи переплавляли на гармати.

Вгору