В Черкасах на реконструкцію об’єкта витратили 119 мільйонів гривень

20 грудня 2019, 21:01

Кошти спрямовано на масштабну реконструкцію головного каналізаційного колектора Черкас, - повідомили в Черкаській міськраді.

Для модернізації колектора були залучені кредитні кошти Світового банку. Загальна вартість виконання робіт 119 млн грн. Роботи розпочалися у 2017 році. Підрядна організація працювала у досить складних умовах. Проте висока кваліфікація і досвід працівників черкаського водоканалу та підрядної організації, а також застосування сучасних матеріалів та техніки забезпечили належну якість виконання робіт відповідно до нормативних технологічних вимог.

Як розповів директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, зусиллями працівників їх підприємства загалом було оновлено 3700 метрів головної каналізаційної артерії міста.

Черкаський водоканал перший в Україні провів таку масштабну реконструкцію мереж водовідведення. У результаті – термін експлуатації колектора, який був збудований у 60-х роках минулого століття, продовжений, як мінімум ще на півстоліття.

Головний каналізаційний колектор по вул. Чигиринській залягає на глибині 6-8 метрів і транспортує 70% усіх міських стоків до очисних споруд.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору