В ЧДТУ відкрився Іформаційний Центр Європейського Союзу

07 червня 2018, 09:38

Це перший подібний центр у Черкаській області. Загалом в Україні вже відкрито 26 таких закладів.  Інформаційний Центр інформуватиме населення міста Черкаси та Черкаської області про можливості євроінтеграції на регіональному та локальному рівнях. Він отримуватиме інформацію від офіційних установ ЄС, Європейської Комісії та Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Комітету регіонів та Європейського Інвестиційного Банку. Нагадаємо, що ЧДТУ є партнером ПРООН. Сім років тому в виші з’явився перший Ресурсний Центр зі сталого розвитку в Черкаській області.

Інформаційний Центр ЄС також надаватиме широкий вибір різноманітних публікацій, періодичних видань, журналів ЄС, статистичних збірників щодо європейської економіки та права, та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС. І таким чином сприяти розвитку та розширенню відносин між Україною та ЄС. Зокрема, інформувати студентів про програми та діяльність ЕС, організовувати участь студентів у заходах та дебатах з питань діяльності ЄС.

Участь в відкритті Інформаційного Центру взяв керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Юргіс Вільчінскас (JurgisVilcinskas), який провів інтерактивну дискусію на тему  „ Як спонукати зростання економіки України? “

Коментарі

Вгору