Черкащани зіграють у Кубку України з футболу серед аматорів

07 червня 2018, 10:23

10 червня о 16.00 у селі Лебедин (Шполянського району) відбудеться фінальна гра за Аматорський Кубок України з футболу, у якій зійдуться черкаський ФК "Лебедин" та сумський ФК "Вікторія".

Президент ФК "ЛНЗ-Лебедин" Андрій Полтавець поділився очікуваннями перед відповідальним матчем. 

– Андрію В’ячеславовичу, які у вас відчуття перед фіналом кубку України?

– Звісно, є неабияке хвилювання, з кожним днем воно збільшується. Скоріше за все, це навіть не хвилювання, а відповідальність – після 3:0 на виїзді, ми не маємо права втратити свій шанс. Тому налаштування на гру дуже серйозне. 10 червня ми маємо завершити «хеппі ендом» останню сторінку казки під назвою «Аматорський Кубок України», яку майже рік дарувала нашим уболівальникам команда. Вона єдина серед учасників Кубку України показала 100% результат: в 11 матчах – 11 перемог, тому зовсім не хочеться одним програним матчем не тільки зіпсувати статистику, а і втратити історичний трофей, до завоювання якого залишилось зробити один крок.

– Ви напевно прокручуєте в голові безліч варіантів розвитку цього фіналу. Але який компонент у цьому історичному протистоянні є для вас ключовим?

– Так, у голову приходять різні варіанти. Усе може бути. «Вікторія» дійсно сильна команда, яка заслужено вийшла в фінал. Ми ще раніше для себе зазначали, що за якістю та організацією командної гри «Вікторія» має привабливіший вигляд, аніж ми. Тому від фіналу можна очікувати будь-якого результату. Така команда, як «Вікторія», може відіграти 3 м’ячі. Ключовою має стати, як і в першому фінальному матчі, робота тренерів. Саме вони мають підібрати правильну тактику на гру та налаштувати футболістів на її виконання, при цьому бути готовим до її швидкої зміни під час гри залежно від зміни ситуації на полі. Щодо гравців, то впевнений, що обидві команди вийдуть на поле зарядженими на боротьбу, незалежно від результату першого матчу.

– Очікували такого хорошого результату на виїзді?

– Ні, на такий результат не очікували. В подумках було бажання як мінімум не програти. Думаю, «Вікторія» нас дещо недооцінила, тим більше, враховуючи, що перший тайм реально був за ними. У другому таймі наші футболісти відчули впевненість, стали грати розкутіше, тоді як «Вікторія», на мою думку, вважала що забити гол для них це питання часу. А пропущені ними голи стали шоком, до якого команда не була готова. Саме тому передбачити хід вирішальної гри дуже важко. Ще раз повторюсь – ми знаємо реальні можливості «Вікторії» і готуємось до будь-якого розвитку матчу.

Нагадаємо, матч ЛНЗ-Лебедин – Вікторія відбудеться 10 червня на ЛНЗ-Арені о 16:00. Першу гру лебединці виграли з рахунком 0:3.

Коментарі

Вгору