В ЧДТУ готуватимуть не тільки технічних працівників

24 січня 2015, 15:34

Про все 2

Десять нових спеціальностей, серед яких сім технічних відкривають у ЧДТУ. Окрім того, в навчальному закладі працюватиме  й докторська рада по технічних спеціальностях.  Про це на прес-конференції повідомила ректор ЧДТУ Тамара Качала.

В університеті кажуть, що відкриваючи нові спеціальності, орієнтувалися на попит спеціалістів як в нашій області, так і в сусідніх.  Тож серед нових напрямків підготовки в ЧДТУ будуть такі - геодезія, картографія, землеустрій тощо.

- ЧДТУ - це єдиний технологічний внз в регіоні, і він продовжує нарощувати свої можливості та потенціал, - наголосила Тамара Качала.

Також в університеті збираються забезпечувати не тільки технічну, а ще й гуманітарну освіту. Передусім йдеться про соціальну роботу та здоров'я людини, тобто про підготовку працівників соціальної сфери.

- Відкриваємо ще докторську раду по технічних спеціальностях  Думаю, що це зацікавить наших молодих науковців, бо при університеті буде можливість здобути ступінь доктора технічних наук та можливість відкривати ще нові спеціальності, - зазначає ректор.

Коментарі

Pravda сказав:

Текст коментаДа какие там новые специальности??? Вы что шутите?? Эти бедные студенты(отличники и просто те, кто окончил без 3-ек )в нашей стране, особенно в Черкассах, никому не нужны, какова бы специальность не была. Вы лучше опыт дайте, принудительно устройте студента после окончания на работу, для первой трудовой записи.
Во-вторых, все кто читает мой комментарий, оговорюсь сразу, что дипломы ЧДТУ, ЧНУ, ах, чуть не забыл упомянуть мега инновационный ВУЗ как “Східноєвропейський” для Черкасс не сильно востребованы. Половина моих друзей, включая и меня самого окончили ЧДТУ с круглым отличием, кто машиностроительный факультет, кто строительный, (для тех кто учился- тот поймет, что суровей нету) и работают совсем далеко не по специальности…Кто сварщиком, кто менеджером, кто торговым агентом, если совсем повезет, так в Эпицентре (самый лучший вариант). И то, если кто из родственников, либо очень добрых знакомых поможет устроиться.
Так вот мой Вам совет, кто еще учиться – переводитесь господа по -возможности в Польшу, Словакию, Словению, Чехию, либо в другие страны – тогда и жить будете как люди. А не торговым агентом работать на 1500грн, потратив при этом 400-700 грн на маршрутки…. Такова реальность, как бы Вам сладко не обещали в университетах, не ведитесь на эти сказки. С уважением!
ря

Gatyla сказав:

Програні справи про незаконні звільнення… Затоплення і пошкодження університетського майна. Цим би зайнятися. Ні. Качала маніловські плани будує.

Валентина Іванівна сказав:

Давно вже потрібно було в ЧДТУ відкривати докторську технічну раду. Ще кілька років тому назад. Але дякуючи ректору Качалі Т.М. все це відбудеться.

Вгору