В Адміністрації президента появу провокаційних бордів з Порошенком пов’язують з мером Черкас

15 квітня 2019, 10:35

Фото: Українська правда

У Черкасах та інших містах України з’явилися білборди, на яких зображений чинний президент Петро Порошенко, який йде геть і написано "Кінець".

В Адміністрації президента Громадському заявили, що команда Порошенка не має стосунку до цих бордів.

- Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним, — сказав завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.

На його думку, ці борди можуть бути пов’язані з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, тому що, за його інформацією, спершу вони з’явилися саме в Черкасах.

- Він (Бондаренко — ред.) формально є представником «Батьківщини», а неформально, згідно з тим, що говорять люди з політичних кіл Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського, — резюмував Горковенко.

Черкащанка сказав:

Щоб так звинувачувати, треба аргументи, а не припущення! Можна також припустити, що до цього причетний Нацкорпус. Але це тільки “припущення”. Немає доказів – немає підстав для звинувачень.
Мене цікавить одне: як можна от так просто брати та встановлювати такі білборди? “Намалював”, приїхав та встановив! Так? А дозвіл? А оплата? Ну і належність. А от так, стихійно…)) Ну-ну!

Вгору