Усіх учасників заворушень остаточно звільнять після 18 лютого, – прокурор області

10 лютого 2014, 12:21

Про це сьогодні, на брифінгу за участі представників засобів масової інформації повідомив прокурор області Геннадій Дем’яненко.

Особлива увага була приділена роз’ясненню підстав та організації виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

«У прокуратурі області вже створена робоча група з метою забезпечення належного виконання Закону та ефективного розслідування кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з масовими акціями. Групу очолюю я, а до її складу входять мої заступники, начальники управлінь, відділів та старші прокурори прокуратури області», - зазначив прокурор області.

Він також пояснив, що є особливі вимоги Закону, за яких він вводиться в дію:

По-перше, це звільнення всіх зайнятих приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування на всій території держави. Працівники вказаних установ повинні без перешкод потрапити на свої робочі міста.

По-друге, учасники масових акцій протесту у Києві повинні розблокувати транспортні комунікації на вулиці Грушевського, інші вулиці, як у Києві, так і в інших населених пунктах України, крім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту.

Закону вводиться в дію лише після того, як на сайті Генеральної прокуратури України буде розміщена інформація Генерального прокурора України про виконання всіх вимог цього Закону.

«Підозрюваних у масових заворушеннях буде звільнено від кримінальної відповідальності після виконання всіх вимог Закону. І буде реалізована після того як він ввійде в дію, а саме з 18 лютого цього року», - додав Геннадій Дем’яненко.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору