Усі покоління будуть нас проклинати, – депутати знову заговорили про Соснівку

22 лютого 2017, 10:45

Сесію Черкаської міської знову розпочали з розмов про забудову Соснівки. Депутат міськради Олексій Романов попросив депутатів скасувати рішення Черкаської міської ради "Про внесення змін детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси".  Він зазначив, що з цього приводу до нього зверталася громадськість, говорячи, що порушуються їхні конституційні права.

- Якщо не скасуємо забудову, то всі покоління будуть нас проклинати. Ми втратимо єдину незабудована перлину. Маємо там зробити паркову зону, зону для пікніків, - зазначив Романов.

Натомість секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький переконаний, що навколо питання Соснівки надто багато спекуляції.

- Я проти того, щоб забудовувати. Й ніхто не збирається її забудовувати. Але я за те, щоб на місці смітника була інфраструктура із садочками. Щоб це було доступне житло для черкащан, які хочуть жити в екологічному місці. Те, що зараз відбувається - це політичні гасла, - зазначив Радуцький.

Пропозицію Олексія Романова депутати не підтримали. "За" проголосували лише 19 обранців.

Коментарі

Вгору