Уряд повинен повернутися до державного регулювання цін на продукти, – Бойко

05 грудня 2017, 10:11

"Ми наполягаємо на розгляді проекту Постанови щодо заслуховування керівників правоохоронних органів, стосовно розслідування резонансних злочинів и негайному вирішенні питання з ростом цін на продукти першої необхідності", - про це лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко заявив під час засідання Погоджувальної ради у понеділок, 4 грудня.

Він окреслив вимоги фракції опозиціонерів на наступний пленарний тиждень. «Ми наполягаємо, щоб був розглянутий проект Постанови щодо заслуховування керівників правоохоронних органів, яких в країні стало дуже багато, стосовно розслідування резонансних злочинів. Також уряд повинен якомога швидше повернутися до державного регулювання цін на продукти першої необхідності. За рік ціни на них зросли на 15% – це просто біда», - зазначив парламентарій.

Юрій Бойко підкреслив, що фракція Опозиційного блоку виступає категорично проти прийняття Державного бюджету на 2018 рік у тому вигляді, в якому його запропонував уряд до другого читання. «Це класичне будівництво поліцейської держави з бідним населенням. Збільшення витрат на силові структури в умовах, коли з урахування навіть офіційного рівня інфляції практично зменшуються соціальні виплати, – це шлях в нікуди. Ми не будемо підтримувати цей бюджет. Ми надали свій варіант, але, на жаль, його не було розглянуто і навіть не було жодного коментаря. Ми були вилучені з цієї дискусії, тому не будемо підтримувати варіант, запропонований урядом», - зазначив Співголова фракції.

Також лідер опозиціонерів ще раз звернув увагу на необхідність голосування законопроектів, що стосуються переселенців та захисту дітей.

"Ми підтримуємо всі законопроекти, які захищають дітей від домашнього насильства, але також ми наполягаємо на тому, щоб парламентом були розглянуті і підтримані законопроекти, які стосуються підтримки переселенців. Це, передусім, законопроекти №6510, 3122-1, 6001 – вони багато місяців лежать в парламенті мертвим вантажем. Ухвалення цих законопроектів дасть можливість пережити 1,5 млн переселенців найбільш важкі часи в житті", - акцентував лідер опозиціонерів.

Він також зазначив, що до 1 січня має бути ухвалено законопроект про продовження мораторію на продаж землі. "Наша фракція має свій варіант законопроекту про продовження мораторію на продаж землі. Це не якась політична річ, а вимога людей. Суспільство не готове до ринку землі, воно не розуміє, як це буде. Суспільство категорично проти цього, і ми повинні відповісти на цей виклик і прийняти до 1 січня закон про мораторій на продаж землі", - підкреслив Юрій Бойко.

Матеріал надано прес-службою політика. 

Вгору